KONST / Litografier / Färglitografi 15086217

nr 1508 6217

Bert Håge Häverö

(1932-2014), Sverige

"Västan". Signerad, numrerad 107/360, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm

Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 december 2022
kl 20:33:53

Bert Håge Häverö

Läs mer om Bert Håge Häverö